O FIRMIE

O NASZEJ FIRMIE

Dostarczamy prawdopodobnie najlepsze pergole na rynku

Jesteśmy przedstawicielem i długoletnim partnerem handlowym firmy ALIPLAST z Lublina, lidera wśród producentów profili do stolarki aluminiowej w Polsce (okien i drzwi).

Nasza firma istnieje na rynku kilkanaście rat i wypracowała sobie znaczącą pozycję wśród producentów stolarki otworowej. 
Naszą główną linią produktową są drzwi marki EUROA, idealnie dopasowane – w wielu wariantach i eleganckim wzornictwie. Cechą wspólną całej linii Drzwi EUROA jest fakt, że uzyskały one certyfikat ITB potwierdzający ich wysoką jakość, trwałość i funkcjonalność. 

W naszej firmie stawiamy na partnerstwo. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wiemy, że taka forma współpracy jest najelpszym modelem dla obu stron: my dostarczamy produkt, który Ty konfigurujesz dla swoich potrzeb. O całość dba zespół zgranych pracowników z bogatym doświadczeniem i ogromną wiedzą, ale najważniejsze – którzy traktują Twoje potrzeby, jak swoje własne. Ich kwalifikacje są stale wzbogacane przez udział w szkoleniach i praktycznym udziale w procesie zamawiania, produkcji, dostawy i montażu.

Stale poszerzamy naszą bazę produktów i usług tak, aby spełnić wymagania, nawet najbardziej wygórowane.